Proč v iGlass.cz

Nákup v našem internetovém obchodě iGlass.cz je především bezpečný a spolehlivý! Jsme zavedený obchod s profesionálním týmem, který vznikl v roce 2015. Máme vlastní sklad, odkud k Vám putují všechny objednávky.

Lustrace iGlass


Proč na iGlass.cz - distribuce AUTORIZOVANÝ PRODEJCE HUAWEI

Proč na iGlass.cz - splátky VŽDY VÝHODNĚ NA SPLÁTKY

Proč na iGlass.cz - výdejní místa PŘES 2000 VÝDEJNÍCH MÍST


→ Vždy výhodně

Nejžádanější zboží nabízíme vždy o něco výhodněji. Na trhu je spousta obchodů a vybrat ten správný nemusí být vůbec lehké. My Vám nabízíme zboží stejné kvality s doloženým původem české distribuce, které jinde nakoupíte klidně i o několik tisíc dráž. Nyní nově pro Vás máme možnost pořídit si zboží na splátky bez navýšení.

Samozřejmostí je i kvalitní poprodejní servis. Na zboží poskytujeme plnou, zákonem danou, záruku a případné reklamace se snažíme řešit ve Váš prospěch tak, abyste byli spokojeni a v co možná nejkratším možném čase.


→ Expedice

Nemáme nejmodernější technologie ani hi-tech sklady. U nás pracují lidé! A jsou to právě ti nejkvalifikovanější lidé, kteří mají svojí práci rádi. To je jeden z důvodů, proč jsme v naší práci dobří. 


→ Odborníci na mobilní telefony a příslušenství

Působíme na trhu již od roku 2015 a od počátku klademe maximální důraz na kvalitní servis při prodeji zboží. Náš tým jsou především odborníci, kteří se věnují svému sortimentu již celou řadu let. Ochotně vám poradí buď přímo v chatu na webu, nebo telefonicky.

Majitel společnosti u nás není člověk, který pouze kontroluje. Aktivně se podílí na přidávání zboží do nabídky, vyřizuje e-maily i vaše telefonáty.


→ Získané certifikáty

Naše práce nás baví a je to vidět! Jen díky Vám se můžeme pyšnit certifikátem Ověřeno zákazníky, který uděluje společnost Heureka.cz. A nemáme jen obyčejné hodnocení. Máme 95% doporučení. A to vše díky Vám!


 CZ distribuce + huawei authorized partner+servis

62442-11 (1) SROVNAME spolehlivy obchod