VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCÍ, Z DŮVODU VELKÉ VYTÍŽENOSTI, PROSÍM, POUŽIJTE KE KONTAKTU NÁŠ E-MAIL. DĚKUJEME ZA POCHOPENÍ A PŘEJEME VÁM VESELÉ VÁNOCE.

Možnosti platby

PLATBA KARTOU

  • Platba on-line: pokud nejste zastánce hotovosti, nebo nechcete jednoduše po kapsách nosit mince, využijte možnost platby on-line. Jedná se o vůbec nejrychlejší způsob, jakým můžete v dnešní době zaplatit - převod probíhá prakticky ihned. Využít můžete VISA, VISA Electron, Maestro a MasterCard.
  • Při využití přepravní společnosti DPD můžete taktéž zaplatit platební kartou. Každý kurýr již svůj platební terminál má.

 

PLATBA PŘEDEM - BĚŽNÝ BANKOVNÍ PŘEVOD

Pokud za zboží rádi zaplatíte předem, můžete kromě on-line platby využít také běžný bankovní převod. Po odeslání objednávky vám automaticky zašleme e-mailem všechny informace, které jsou potřebné pro správný převod financí (např. variabilní symbol, přesnou čásku, atd.). Peníze pak můžete odeslat na jeden z našich účtů.

  • FioBanka v CZK: 2801395881/2010
  • FioBanka v EUR: 2401395882/2010

Při platbě předem vždy zvolte jako VARIABILNÍ SYMBOL číslo Vaší objednávky. Pomůžete nám tím při kontrole a my budeme schopni rychleji připravit zásilku k expedici!

Myslete, prosím, na to, že běžný bankovní převod může trvat i několik pracovních dní. Dokud peníze bezpečně nedorazí na náš účet, nemůžeme bohužel zboží odeslat. Proto, pokud na svou objednávku spěcháte, zvolte raději platbu na dobírku nebo on-line platební kartou. Ve chvíli, kdy peníze cinknou na našem účtu, odešleme vám na e-mail potvrzení a začneme pečlivě pracovat na zpracování objednávky. 

 

PLATBA PŘEDEM - RYCHLÝ ONLINE BANKOVNÍ PŘEVOD

Rychlá platba, při které ani nepotřebujete svou platební kartu. To je rychlý bankovní převod přes internetové bankovnictví, ke kterému využíváme platební brána GoPay. Stačí zvolit v košíku platbu ONLINE BANKOVNÍM PŘEVODEM. Následně budete přesměrování do vašeho internetového bankovnictví, do kterého se jako obvykle přihlásíte. Zkontrolujete předvyplněný příkaz k úhradě a potvrdíte. Peníze během pár vteřin zacinkají na našem účtě a my začneme pracovat na objednávce. 

 
 

NÁKUP ZBOŽÍ NA SPLÁTKY

Pokud máte zrovna do výplaty daleko, ale nový telefon vážně potřebujete, nezoufejte. Připravili jsme pro vás spolu se společností COFIDIS výhodné financování. Vybírat si můžete mezi programy, při kterých nezaplatíte nic navíc, nebo naopak splácíte po menších měsíčních splátkách. Prostě přesně tak, jak Vám to dovolí rozpočet. Nákup na splátky můžete jednoduše podepsat SMS podpisem a nemusíte se nikam trmácet podepsat papírovou smlouvu. Bezpečně a rychle. 

  

PLATBA DOBÍRKOU

Placení mincemi a bankovkami zná každý! Nejsme Švédsko, abychom přemýšleli o zrušení měny. Je to nejjednodušší způsob, jak zaplatit za zboží, které si objednáte. Proto je samozřejmostí, že u nás můžete vsadit právě na tento způsob platby. Nechejte si zboží odeslat a zaplaťte jej hotově nebo kartou, přímo při jeho převzetí.

V takovém případě Vám balíček doručí DPD či jiná přepravní společnost a za tuto službu si od vás vezmeme poplatek 49 Kč včetně DPH při nákupu do 10 000 Kč. Při nákupu nad 10 000 Kč tento poplatek činí 34 Kč včetně DPH.