VÁŽENÍ ZÁKAZNÍCI, OMLOUVÁM SE VÁM ZA DELŠÍ DOBU PŘI VYŘIZOVÁNÍ OBJEDNÁVEK. MÁME ZDE LÉTO A TO JE I DOBA DOVOLENÝCH. DOPŘEJME TEDY DOVOLENOU I NAŠIM KOLEGŮM :). František | jednatel iGlass.cz

Galaxy S9

3 položek celkem
p1
CZ Distribuce
21 990 Kč –2 %
17 760 Kč bez DPH
21 490 Kč

  CZ distribuce Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 5.8" Quad HD+ Super AMOLED 2960x1440, procesor Samsung Exynos 9810 Octa Core, RAM 4GB,...

Kód: 28271
c1
CZ Distribuce
21 990 Kč –2 %
17 760 Kč bez DPH
21 490 Kč

Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 5.8" Quad HD+ Super AMOLED 2960x1440, procesor Samsung Exynos 9810 Octa Core, RAM 4GB, interní paměť 64GB, MicroSDXC až 400GB (sdílený...

Kód: 28272
b1
CZ Distribuce
21 990 Kč –2 %
17 760 Kč bez DPH
21 490 Kč

Mobilní telefon Samsung Galaxy S9 5.8" Quad HD+ Super AMOLED 2960x1440, procesor Samsung Exynos 9810 Octa Core, RAM 4GB, interní paměť 64GB, MicroSDXC až 400GB (sdílený...

Kód: 28270

Samsung Galaxy S9 Duos

1

Nová definice fotoaparátu

Revoluční fotoaparát, který se přizpůsobí okolnímu světlu jako vaše oko.

2

Stvořený pro všechno

Inspirace přichází kdykoliv. Právě proto potřebujete fotoaparát, který je připravený zachytit jakýkoliv váš okamžik v jakýchkoliv podmínkách. Díky své cloně je duální 12Mpx fotoaparát Samsungu Galaxy S9+ s optickou stabilizací ideálem. Jednoduše mění svou velikost v závislosti na množství světla tak jako lidské oko. Samozřejmě poslechne i příkazy a nastavení clony si můžete zvolit i ručně. Ať zvolíte jakýkoliv způsob, budete mít jistotu, že vaše snímky budou mít ty správné parametry a nejvyšší možnou kvalitu ve dne i v noci.

3

Kouzlo okamžiku

Radost na tvářích přátel. Trik na snowboardu. Mávnutí hmyzích křídel. Pohybů, které trvají méně než setinu, je mnoho. Samsung Galaxy S9 je však umí zachytit ze všech nejlépe. I ten nejrychlejší moment umí zaznamenat tak, abyste si jej vychutnali v jeho plné kráse. Superzpomalené video v 960 snímcích za sekundu promění daný moment, který je hned pryč, v dlouhotrvající dílo. Automatické spuštění nahrávání při detekování rychlého pohybu, tak možnost nahrání až dvaceti zpomalených segmentů při ručním natáčení.

4

Selfie jinak

Ze svých selfie snadno vytvoříte animovaná emoji, která sledují vaše vlastní pohyby. Natočte přední fotoaparát, vytvořte svůj 3D avatar a upravte jeho vzhled. Vytvořená AR emoji pak použijete úplně stejně jako jste byli naučeni. S tím rozdílem, že budou skutečně jedinečná. Jsou totiž jen vaše.

5

Zvuk jako na fesťáku

Audio smartphonu Samsung Galaxy S9 byla věnována maximální péče. Na vývoji reproduktorů se podíleli odborníci ze společnosti AKG. Stereo reproduktory jsou schopné přehrávat zvuk o několik desítek procent hlasitější než předchůdce Galaxy S8 a mohou se pochlubit ještě hlubším podáním basů. K výjimečnému zážitku ze sledování filmů ve vysokém rozlišení navíc přispívá technologie prostorového audia Dolby Atmos.

6

Rozumí za vás i na dovolené

Ve fotoaparátu Galaxy S9 je integrovaný virtuální asistent jménem Bixby, mezi jehož funkce patří i automatický překlad v reálném čase. Stačí se optikou fotoaparátu podívat na text, kterému nerozumíte, a Bixby jej přeloží.

7

Bezpečí jsou základ

Snímač oční duhovky. Rozpoznání obličeje. Skener otisků prstů. Odemčení gestem. Vámi zvolené heslo. Číselný kód PIN. Vyberte si z možností zabezpečení telefonu způsob odemykání, jaký vám vyhovuje nejvíce. Inteligentní systém identifikace tváře navíc podle potřeby současně využívá i skener duhovky. Pohledem tedy svůj Galaxy S9 odemknete i při horším osvětlení. A pokud chcete využívat čtečku otisků, oceníte její nové umístění.

8

Vše má své místo

U telefonů Galaxy od společnosti Samsung jste si už zvykli na prvotřídní Infinity displej, který dosahuje až k oběma okrajům zařízení. Nový přírůstek do nejvyšší řady samozřejmě není výjimkou. Samsung Galaxy S9 se může pochlubit Super AMOLED obrazovkou s Quad HD+ rozlišením a úhlopříčkou 5,8 palce.

9